DOMKI

Oferujemy do Państwa dyspozycji  8 domków

Domki typ A

6 domków dwukondygnacyjnych, o powierzchni 50m2 + 8m2 zadaszonego tarasu z zestawem ogrodowym. Są przeznaczone do pobytu max 7 osób. Na parterze znajduje się salon z wypoczynkiem ( rozkładana duża kanapa + fotel ), TV, stołem z 4 krzesłami, stolikiem kawowym i wyposażonym aneksem kuchennym (kuchenka elektryczna, lodówka, czajnik, opiekacz, garnki, sztućce, naczynia, kieliszki, lampki do wina, kufle) oraz łazienka. Na piętrze znajdują się dwie oddzielne sypialnie, w jednej dwa łóżka pojedyncze komoda, szafki nocne i druga sypialnia wyposażona w duże łóżko i pojedyncze, dodatkowo szafa na ubrania, komoda, szafki nocne.

POWIERZCHNIA

50m²

PRZEZNACZENIE DLA

7 os

TARAS

8m²

SYPIALNIE

2

ŁÓŻKA

4

ŁAZIENKA

1

Domki typ B

Na ośrodku znajdują się również 2 domki dwukondygnacyjne odwrócone plecami do siebie o powierzchni 38m2 + 8m2 zadaszonego tarasu z zestawem ogrodowym. Są one przeznaczone do pobytu max 5 osób. Posiadają salon połączony z wyposażonym aneksem kuchennym, wypoczynkiem (duża kanapa), TV, łazienką i antresolą na której mieszczą się 3 pojedyncze łóżka , szafa, komoda , stolik, szafki nocne

POWIERZCHNIA

38m²

PRZEZNACZENIE DLA

5 os

TARAS

8m²

SYPIALNIE

1

ŁÓŻKA

3

ŁAZIENKA

1

Po wcześniejszym zgłoszeniu jest możliwość wyposażenia domków o wanienkę do kąpieli, krzesełko do karmienia, barierka ochronna na schody.

Opinie naszych gości

Szybka rezerwacja

    Data przyjazdu
    Data wyjazdu
    Imię, Nazwisko
    Telefon

    Zobacz jak nas znależć